ПОЗВАО ПОЛИЦИЈУ, ПА НАПАО САОБРАЋАЈЦА: Инцидент у Пријепољу, ухапшен мушкарац
ПОЛИЦИЈА у Пријепољу ухапсила је синоћ Е. Н. из тог града због физичког напада на саобраћајног полицајца.
Фото: А. Ровчанин
Како преноси пријепољски портал „ПП Медиа“, инцидент се догодио у Вакуфу, недалеко од центра града.
Према незваничним сазнањима тог портала, Е. Н. је телефоном позвао полицију и пријавио да се на коловозу налази непрописно паркирани аутомобил. Након што је саобраћајна полиција стигла на лице места, а потом и власник непрописно паркираних кола, Е. Н. се вербално сукобио са њим, а затим и физички насрнуо на саобраћајног полицајца.
Пријепољска полиција одредила је задржавање до 48 часова Е. Н., после чега ће уз кривичну пријаву бити изведен на саслушање пред тужиоца.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)