ЖЕНАМА ОТИМАО ТОРБЕ: Кривична пријава мушкарцу из Јагодине
26. 10. 2022. у 17:13
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Јагодини поднеће кривичну пријаву против четрдесетдвогодишњег Јагодинца због постојања основа сумње да је извршио две тешке крађе на нарочито опасан или дрзак начин.
Повезане вести
УЗ БАТИНЕ ОТЕЛИ СТАРЦУ НОВАЦ НА УЛИЦИ: Ухапшени мушкарци из околине Житишта
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зрењанину, по налогу главног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у Зрењанину, ухапсили су шездесетдвогодишњег С. Р. и тридесетпетогодишњег Д. Т. обојица из околине Житишта, због сумње да су извршили кривично дело разбојништва.
11. 04. 2026. у 15:21
Најновије из рубрике
АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ Заплена акцизне робе: Одузети дуван и цигарете без акцизних маркица
ПОЛИЦИЈСКИ службеници ПС Обреновац су 11.04.2026. године, поступајући по анонимној пријави, да се у месту Велико поље улица 11-та бб, ГО Обреновац, врши паковање резаног дувана и цигарета без акцизних маркица у путничком моторном возилу у власништву Драгане Ранковић (1975) из Обреновца ул.Карађорђева бр.6, доласком на место догађаја затекли путничко моторно возило рег.ознака БГ2468-НА и у возилу Драгану Ранковић и њеног сина Димитрија.
12. 04. 2026. у 16:56
УДЕС КОД ВАЉЕВА: Бициклиста без кочења ударио у ауто
ВОЗАЧ аутомобила који је био паркиран укључио се у саобраћај у Синђелићевој улици, те је започео скретање у другу улицу, када му је са десне стране наишао бициклиста.
12. 04. 2026. у 16:33
КРВАВА ТУЧА У КНЕЗ МИХАЈЛОВОЈ: Мушкарац (35) узнемиравао девојку (28), па га унаказио њен дечко (36)
СИНОЋ око 21.20, испред ТЦ Рајићева, повређен мушкарац (35) када су га физички и оштрим предметом напали мушкарац (36) и девојка (28), сазнају "Новости".
12. 04. 2026. у 11:11
НЕСРЕЋА НА САВИ: Преврнуо се чавам са оцем и сином
У БЕОГРАДУ на реци Сави данас у 16.35 преврнуо се чамац у којем су били отац и син.
11. 04. 2026. у 19:01
СТЕФАНУ ПУЦАО У ЛЕЂА, ПА ГА "ОВЕРИО" У ГЛАВУ: Позадина и детаљи језивог злочина у Лесковцу
СТЕФАН Ајдаревић (25) убијен је, како се незванично сазнаје, након ноћашње драматичне јурњаве кроз два лесковачка насеља, Радничко и насеље Славко Златановић, што указује на то да је осумњичени за овај злочин В. Демировић(27) био чврсто решен да га ликвидира.
11. 04. 2026. у 18:09
Коментари (0)