ПРЕКРШИО СУДСКУ МЕРУ: Тужилаштво тражи притвор за насилника из Дебељаче
У сарадњи са полицијом из Ковачице, надлежно Основно јавно тужилаштво ухапсило је С.А. због насиља у породици.
Фото Б. С.
Он је, како тврди Тужилаштво, у временском периоду од 22.јула до 19. октобра у Дебељачи, иако је имао судску забрану приласка оштећеној М.К. и њиховом заједничком, малолетном сину, исту прекршио више пута.
То је чинио тако што, иако није смео, свакодневно сачекивао дете из школе и долазио до куће оштећене и узнемиравао је.
Заменик Основног јавног тужиоца Панчево је саслушао С.А. којем се на терет ставља насиље у породици и од надлежног суда затражио да му одреди притвор јер би, како се верује, боравком на слободи поновио дело, утицао на сведоке и на оштећену.
БОНУС ВИДЕО:
УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК: Малолетници брутално претукли дечака (14) из Винче
Препоручујемо
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)