ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова су данас до 15 часова, због нарушавања јавног реда и мира у главном граду, привели 31 особу, саопштили су из МУП.
Kome sakon , o cemu i koji, pitanje je...Trebalo bi uvek postovati zakon, ali u ovom slucaju je pitanje zakona sam pocetak, a ne kraj...narod nije sa, 99% i to je valjda zakon
У НОВОПАЗАРСКОМ приградском насељу Трнава вечерас око 20 часова дошло је до масовне туче између чланова две породице- Рашљанин и Љуца, која је ескалирала у брутално насиље употребом хладног оружја.
ЗА Цетињанином, Филипом Ивановићем (33), расписана је међународна потерница након што је 4. децембра 2024. године побегао из кућног притвора са своје адресе у Београду, те том приликом насилно уклонио свој електронски надзор.
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, по налогу Основног јавног тужилаштва у Шапцу, ухапсили су Б. Т. (48) припадника Одреда Жандармерије у Београду, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела угрожавање сигурности и прогањање.
Bacvanin
17.09.2022. 16:09
Jel to vazi i za ove sa temperaturom sto bi da svrckaju uprkos zabrani?
Boža zemunac
17.09.2022. 16:12
MILICIJO ZAŠTO NE HAPSITE I OVE SA KIŠOBRANIMA DUGINIH BOJA.
Profesor
17.09.2022. 16:16
Opet stradaju pravi SRBI!
JARE
18.09.2022. 00:44
Sve nam zapad kroji sudbinu i navlaci ovaj narod u propast
Ceca
18.09.2022. 09:11
Kome sakon , o cemu i koji, pitanje je...Trebalo bi uvek postovati zakon, ali u ovom slucaju je pitanje zakona sam pocetak, a ne kraj...narod nije sa, 99% i to je valjda zakon