"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Они су ухапшени чланови ОКГ
УХАПШЕНИ су Данијел Јовановић, припадник УКП МУП Србије, његова супруга Душица из БИА, као и бивши припадник полиције Миливој Кишић, и возач камиона Ж. Ф. (44).

Фото: Shutterstock/Илустрација
Учествовали су, како сазнајемо, са Црногорцима у набавци кокаина, али им је главни задатак био пренос новца из Холандије до Србије и Црне Горе.
По тури је преношено од 1,5 до 2 милиона евра, провизија за пренос им је била 1,5 %. Између осталог, одавали су податке Звицеру и Беливуковој екипи.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (4)