ОПЉАЧКАЛА СУГРАЂАНКУ: Започела разговор, па јој украла новчаник из ташне

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Ћуприји, брзом и ефикасном акцијом, ухапсили су Н. С. (52) из тог града, непосредно након што је, како се сумња, опљачкала педесетпетогодишњу суграђанку.

ОПЉАЧКАЛА СУГРАЂАНКУ: Започела разговор, па јој украла новчаник из ташне

Фото:З.Глигоријевић

Сумња се да је, јуче, Н. С. у парку села на клупу поред жене, започела разговор с њом и, искористивши њену непажњу, из ташне јој узела новчаник.

Полиција је пронашла новчаник са новцем и личним документима и вратила га власници.

Због постојања основа сумње да је извршила кривично дело тешка крађа на дрзак и безобзиран начин Н. С. је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведена надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!