УЗНЕМИРАВАО НОВИНАРКУ РТС-А ТОКОМ УКЉУЧЕЊА У ПРОГРАМ: Ухапшен мушкарац који је улетео у кадар и упутио увреде на рачун Србије
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду брзим и ефикасним радом идентификовали су и привели четрдесетшестогодишњег мушкарца који је јутрос узнемиравао и вређао новинарку РТС-а током укључења у јутарњи програм, упутивши увреде и на рачун државе Србије.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Полиција је обавестила надлежно тужилаштво, по чијем налогу наставља рад на расветљавању свих околности овог догађаја.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду данас је одређено задржавање до 48 сати В.Ј. (46) због сумње да је извршио кривично дело Повреда угледа Србије из члана 173. Кривичног законика.
Он је приликом укључења репортерке РТС-а у Јутарњи програм улетео у кадар и просуо течност из лименке енергетског пића, а онда се окренуо да оде.
Одмах потом се вратио у кадар, стао поред репортерке и показујући подигнут средњи прст на обе руке увредљиво, са псовкма говорио о Србији, називајући је и "фашистичком" државом.
В.Ј. је држављанин Србије који живи у Немачкој.
У року од 48 сати биће приведен на саслушање.
БНОНУС ВИДЕО:
ГДЕ У СРБИЈИ ИМА ЗЛАТА: Живорад објашњава све о овом необичном послу
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)