УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ БАЦИО БОМБУ НА ЛОКАЛ У ИНЂИЈИ: Синоћ хицем из пиштоља ранио четрдесетдвогодишњег мушкарца

ПОЛИЦИЈА је задржала до 48 сати З. Р. (1980) из околине Руме, осумњиченог да је синоћ у једном угоститељском објекту у Инђији хицем из пиштоља ранио четрдесетдвогодишњег мушкарца, а потом у локал бацио бомбу.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ БАЦИО БОМБУ НА ЛОКАЛ У ИНЂИЈИ: Синоћ хицем из пиштоља ранио четрдесетдвогодишњег мушкарца

Фото: Принтскрин/ moj_beo_grad_'s profile picture moj_beo_grad_

Четрдесетдвогодишњаку је помоћ указана у Дому здравља у Инђији, а потом је превезен у Клиничко болнички центар Војводина где су му констатоване лаке телесне повреде.

Осим четрдесетдвогодишњака, нико од запослених нити гостију није повређен.

З. Р. ће, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела покушај убиства, изазивање опште опасности и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Сремској Митровици, наведено је у саопштењу полиције.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ЛУДНИЦА НА МЕЧУ МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА! Пет голова, два пенала и црвени картон - ово се први пут догодило на Астеки!