ЈЕЗИВО НАСИЉЕ У ПОРОДИЦИ У БЕОГРАДУ: Син мучки претукао мајку, жена тешко повређена
БЕОГРАДСКА полиција ухапсила је А. Ј. (28) због сумње да је јуче у стану претукао мајку Ј. Ј. (59).
Фото: Д. Балшић
Осумњиченом за насиље у породици одређен је притвор од 48 сати, након чега ће бити приведен код тужиоца.
- Насилник је закључао мајку у стану и тукао је рукама и ногама. Полицију је позвао његов отац. Несрећна жена у први мах није желела да пријави сина, рекавши да је повреде "нанела сама себи". Међутим, она је примљена у болници са тешким повредама на глави - каже извор.
Према незваничним информацијама, у тренутку када је полиција упала у стан А. Ј. је био у својој соби и правио се да спава.
- Полицији се правдао да је "све време спавао и да мајку није ни пипнуо". Њему је одређен притвор и данас ће бити саслушан у тужилаштву због кривичног дела насиље у породици - објашњава извор.
Жена Ј. Ј. тренутно се налази на одељењу неурохиругије Ургентног центра.
Иначе, полиција до сада није из ове породице имала пријаве за насиље у породици.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ЕКСКЛУЗИВНО: Исповест супруге Драгана Панића (51), Србина прекланог на броду у Италији
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДИЈАНИ ХРКАЛОВИЋ ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: Бивша секретарка МУП-а иза решетака још 30 дана
18. 03. 2022. у 12:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)