ИЗ ТОРБИЦЕ ВЛАСНИЦЕ РАДЊЕ УКРАО НОВЧАНИК: Расветљена крађа у Иригу, ухапшен осумњичени
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Иригу решили су крађу извршену у једном продајном објекту у Иригу и ухапсили Ђ. А. (69) који се терети за ово кривично дело.

Д. Ристић
Сумња се да је приликом куповине, из торбице власнице радње украо новчаник у којем се налазила већа сума новца.
Полиција је пронашла део украденог новца и вратила власници.
Ђ. А. је одређено задржавање до 48 часова, у ком року ће, уз кривичну пријаву бити приведен Основном јавном тужилаштву у Руми.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ ЛАНЧАНИ СУДАР НА АУТО-ПУТУ: Хаос на наплатној рампи код Старе Пазове

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)