ДИВЉАО ПО ЦЕНТРУ НИША: Возио пијан, дрогиран и без дозволе, полиција хитно реаговала

Ј. Ћосин

26. 01. 2022. у 14:15

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу јуче су, у контроли, искључили из саобраћаја двадесетдвогодишњег возача „шкоде“ из овог града, због насилничке вожње.

ДИВЉАО ПО ЦЕНТРУ НИША: Возио пијан, дрогиран и без дозволе, полиција хитно реаговала

Илустрација полиција Фото Depositos

Патрола га је зауставила непосредно након што је у Књажевачкој улици прошао на два црвена светла на семафору, а утврђено је да је возио под дејством кокаина и марихуане и без возачке дозволе.

Возачу је одређено задржавање до 24 часа након чега је приведен у Прекршајни суд у Нишу који му је изрекао казну затвора у трајању од 30 дана и новчану казну у износу од 240.000 динара.

Апелујемо на возаче да поштују саобраћајне прописе, јер на тај начин чувају свој и животе других учесника у саобраћају.

БОНУС ВИДЕО - СВЕ МЕ СТИГЛО: Бака Нишлије који је покушао да се убије због сиромаштва у сузама прича за "Новости"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе