КРАЛА НОВАЦ ЗА ДЕЦУ ИЗ ШКОЛЕ: Ухапшена радница присвојила пет милиона динара

З.У.

21. 01. 2022. у 17:13

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, УКП, Одељења за борбу против корупције, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили су Е. Л. (1962) због постојања основа сумње да је извршила кривично дело проневера.

КРАЛА НОВАЦ ЗА ДЕЦУ ИЗ ШКОЛЕ: Ухапшена радница присвојила пет милиона динара

Фото: Депоситпхотос

Она се сумњичи да је, у периду од 1. јануара 2007. године до 20. маја 2021. године, док је била запослена у рачуноводству једне школе у Падини, без правног основа преносила буџетска средства са школског и ђачког рачуна на свој приватни и текући рачун још једне особе.

На овај начин, прикривајући податке о примаоцу на прометима по рачуну, школи је причинила штету у износу од 5.207.364 динара, а новац је, како се сумња, задржала за себе.

Осумњиченој је одређено задржавање до 48 часова и она је, уз кривичну пријаву, приведена надлежном тужилаштву .

БОНУС ВИДЕО - ПИНК ПАНТЕРИ УХАПШЕНИ У АТИНИ: Пала и два Србина због пљачке продавнице скупоцене одеће

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (0)

Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!