УХАПШЕН РАЗБОЈНИК У ЧАЧКУ: Претио радници шрафцигером и отео новац из продавнице
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Чачку, брзом и ефикасном акцијом, идентификовали су и ухапсили Н.В. (25), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело разбојништво, саопштили су из Полицијске управе у Чачку.

Фото: В. М.
Он се сумњичи, да је јуче у поподневним часовима, ушао у једну прехрамбену продавницу у Чачку одакле је уз претњу шрафцигером, од раднице отео извесну количину новца.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу.
Препоручујемо

"ПОГЛЕДАЈ СИНЕ ОВЕ ЛЕПОТЕ, СЛУШАЈ ЗВОНА КАКО БРУЈЕ..." Васић поделио емотивну слику са крштења сина у Грачаници - "Остварио Бог ми сан..."
ГЛУМАЦ Милан Васић јуче је у манастиру Грачаница крстио сина Деспота.
28. 09. 2025. у 12:35

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)