"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Тужилаштво тражило продужење притвора за Дијану Хркаловић

ТУЖИЛАШТВО за организовани криминал тражило је продужење притвора за некадашњу државну секретарку у Министарству унутрашњих послова Дијану Хркаловић, сазнају Новости.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Тужилаштво тражило продужење притвора за Дијану Хркаловић

Фото: Депоситпхотос/Танјуг

Она је осумњичена за кривично дело трговина утицајем.

Притвор јој је одредио судија за претходни поступак, на предлог тужилаштва за организовани криминал, због околности које указују да ће утицати на сведоке.

Хркаловићева се кривичном пријавом терети да је утицала на начелника Одељења за специјалне истражне методе Дејана Миленковића да не достави благовремено неке извештаје тужилаштву у вези са убиством Властимира Милошевића, које је познато као "убиство на шинама", а за које је био оптужен, а касније правоснажно ослобођен Вељко Беливук, који је сада оптужен за најбруталнија кривична дела као вођа криминалне групе "Принципи".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ТАЈНА ПЕСМЕ ТУЖНО ЛЕТО ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Ево коме је посветио ове ванвременске стихове