МАРИЈА КАРАН ТРЕЗНА, ДЕЧКО СА АЛКОХОЛОМ У КРВИ: Нови детаљи инцидента у центру Београда - Тужилаштво од полиције тражи извештај
МАРИЈА Каран доживела је непријатност када се у раним јутарњим часовима жестоко сукобила са својим дечком В.Б. у центру Београда, након чега ју је он наводно и ударио.

Фото Н. Фифић
Како сазнајемо, у време инцидента глумица је била трезна, док је у крви њеног партнера измерено 1.15 промила алкохола.
Основно јавно тужилаштво у Београду је наложило полицији да достави детаљан извештај о овом инциденту, након чега ће тужилаштво проценити да ли у радњама има елемената кривичног дела или прекршаја.
Провере ће се обавити и преко Центра за социјални рад, а прибавиће се и извештаји о задобијеним повредама, видео-записи и све остало што је неопходно ради доношења одлуке.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)