ХАПШЕЊЕ У НЕГОТИНУ: Две особе приведене због наркотика
16. 10. 2021. у 18:46
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Неготину ухапсили су С.С. (35) из Неготина код којег су пронашли мању дозу амфетамина, као и Д.Ц. (34) такође из Неготина код којег су пронашли око 12 грама спида, мању количину хероина и 11 таблета које се налазе на листи психоактивних супстанци.
Повезане вести
КИНЕЗ У ДОЊЕМ ВЕШУ КРИО 40.000 ЕВРА: Спречено кријумчарење на аеродрому “Никола Тесла”
ПРИПАДНИЦИ Ауправе граничне полиције у сарадњи са Царином спречили су кријумчарење 40.000 евра и 950 комада цигара различитих врста, вредности 13.000 евра.
16. 10. 2021. у 11:10
ФИЛМСКА ПОТЕРА ЗА ЦРНОГОРЦЕМ: Без заустављања пробио рампу на граничном прелазу, избегао више полицијских блокада, па ухапшен после удеса
ПРИПАДНИЦИ полиције ухапсили су црногорског држављанина (24) из Даниловграда, који је у ноћи између петка и суботе без заустављања, аутомобилом марке "форд" пробио рампу на граници Ранче између Србије и Црне Горе, а потом без заустављања прошао на граничном прелазу Јабука.
16. 10. 2021. у 08:55
ПУНЕ РУКЕ ПОСЛА ЗА БЕОГРАДСКУ ПОЛИЦИЈУ: Тројица за воланом доведена у станицу због вожње под дејством кокаина, канабиса и пића
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције Министарства унутрашњих послова у Београду искључили су ноћас из саобраћаја три возача који су возили под дејством алкохола, психоактивних супстанци, без возачке дозволе, а један приведен по налогу за издржавање затворске казне.
16. 10. 2021. у 10:40
ХРКАЛОВИЋ СПРОВЕДЕНА У ЦЕНТРАЛНИ ЗАТВОР: Бивша државна секретарка смештена у карантинску ћелију
ДИЈАНА Хркаловић, бивша државна секретарка МУП, која је синоћ ухапшена због сумње да је трговала утицајем, након саслушања спроведена је у Централни затвор у Бачванској улици.
16. 10. 2021. у 10:31
ТРАГЕДИЈА НА ПАЛИЛУЛИ: Мушкарац изгорео у пожару
НОЋАС је у насељу Палилула у улици Грге Андријановића избио пожар у ком је настрадао и један мушкарац.
16. 10. 2021. у 07:10
Најновије из рубрике
У ПРИТВОРУ 30 ДАНА: Саслушан М.Б. осумњичени да је бежећи пуцао на полицију и још неколико кривичних дела
РЕШЕЊЕМ судије за претходни поступак Виђег суда у Новом Саду,, након саслушања, а на предлог тужилаштва, одређен притвор М.Б., осумњиченом за више кривичних дела.
08. 04. 2026. у 21:15
СТРАДАО У ЛАЈВУ, УКРАДЕНИМ КОЛИМА СЕ ЗАКУЦАО У КРСТ Језиви детаљи: Немања ликвидирао комшију због љубоморе, жена присуствовала убиству?
БЕОГРАЂАНИН Немања Р. (30) који се ноћас, два сата после поноћи, "опел вектром" закуцао у бетонски крст у кружном току у насељу Петровчић, према незваничним информацијама из истраге, сумњичи се да је два сата раније, највероватније ножем усмртио познаника и комшију Угљешу Т. (58) у његовој кући у Бечмену код Сурчина, потом сакрио тело жртве у фиоку кревета, а затим његовим аутомобилом изазвао стравичан удес.
08. 04. 2026. у 20:59
ДЕДА ЗБОГ ПРЕТЊИ ИДЕ У ПРИТВОР? После убиства у Обреновцу које је починио његов унук (16), у Тужилаштво приведен и саслушан Милан П.
У ОСНОВНО јавно тужилаштво у Обреновцу данас је приведен на саслушање Милан П. (77), чији је унук Б.П. (16) јуче, у породичном локалу у центру града, убио ножем његову невенчану супругу Мирелу М. (51), а због сумње да је претио пријатељици убијене, адвокату О.П.
08. 04. 2026. у 19:11
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ СТАРИЈЕГ ВРАЊАНЦА: У кући држао 97 бојевих метака
Припадници Министарства унутрашњих послова у Врању, по налогу Основног јавног тужилаштва у овом граду, поднеће кривичну пријаву у редовном поступку против Р.С. (77) из Врања, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
08. 04. 2026. у 17:40
БУКНУО ПОЖАР У ЗГРАДИ У НОВОМ САДУ: Ватрогасци одмах реаговали (ВИДЕО)
ПОЖАР је букнуо у сутерену зграде у Мајевичкој улици у Новом Саду.
08. 04. 2026. у 17:29
Коментари (0)