УХАПШЕН МУШКАРАЦ У БЕОГРАДУ: У стану на Звездари пронађени дрога и аутоматска пушка
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су Д. Д. (1995) због постојања основа сумње да је учинио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото Depositphotos
Полиција је претресом стана и других просторија које користи осумњичени на Звездари пронашла аутоматску пушку и око 20 грама хероина спакованог у више кесица.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
Препоручујемо
БРАНИЋЕ СЕ СА СЛОБОДЕ: Осумњичени за убиство Алексе Стојменовића из Алексинца изашао из Казнено-поправног завода Ниш
13. 09. 2021. у 08:57 >> 21:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)