ПРИТВОР ПЉАЧКАШУ ИЗ БРАЋЕ ЈЕРКОВИЋ: Пришао старцу с леђа и отео му торбу

Ј.Д.Љ.

27. 08. 2021. у 13:05

ДРУГИ основни суд у Београду одредио је притвор до 30 дана за Б.Д. (42), који се терети да је старијем човеку испред једне зграде у насељу Браће Јерковић, украо торбицу с рамена, исекавши маказама каиш торбице.

ПРИТВОР ПЉАЧКАШУ ИЗ БРАЋЕ ЈЕРКОВИЋ: Пришао старцу с леђа и отео му торбу

Фото: Принтскрин/ moj_beo_grad

Притвор му је одређен на предлог тужилаштва како не би поновио кривично дело у кратком року, имајући у виду да је и раније осуђиван због истоврсних кривичних дела.

Његову крађу забележиле су сигурносне камере на згради, а снимак се брзо појавио на друштвеним мрежама. Он је брзо ухапшен, а оштећеном грађанину враћена је торбица са документима.

Он је јуче на саслушању код тужиоца признао да је опљачкао човека и потом побегао са лица места.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Турке чека пакао, расподате карте за мајсторицу (ФОТО)