ВОЗИЛИ ПОД ДЕЈСТВОМ АЛКОХОЛА И КОКАИНА: Четири возача искључена из саобраћаја у Пожаревцу

Д.Н.

26. 07. 2021. у 15:33

ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Пожаревцу, Петровцу на Млави и Кучеву, у редовној контроли током викенда, искључили су из саобраћаја тројицу возача који су аутомобилима управљали под дејством алкохола и једног који је возио под дејством психоактивних супстанци.

ВОЗИЛИ ПОД ДЕЈСТВОМ АЛКОХОЛА И КОКАИНА: Четири возача искључена из саобраћаја у Пожаревцу

ФОТО: Д.Н.

Полиција је у Петровцу на Млави затекла мушкарца (37) који је управљао аутомобилом „сеат кордоба“ са 2,02 промила алкохола у организму.

У Кучеву су заустављени возач „опел астре“ (33) са 1,86 промила алкохола у организму, као и возач „фолксвагена“ (35) са 1,53 промила. У Костолцу је из саобраћаја искључен возач „фолксвагена“(27), који је управљао аутомобилом под дејством кокаина.

Сви су задржани до 12 сати и против њих су поднете прекршајне пријаве по Закону из безбедности саобраћаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (1)

ПОТРЕС У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Тотални шок за Митровића и Сергеја (ФОТО)