ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДРОГЕ: Неготинац у помоћној просторији породичне куће крио марихуану

С. М. Ј.

17. 07. 2021. у 10:37

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Неготину ухапсили су Д.С. (26) из околине Неготина, кога терете да је производио и продавао опојне дроге.

ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДРОГЕ: Неготинац у помоћној просторији породичне куће крио марихуану

Фото Depositphotos

Претресом стана и других просторија које Д.С. користи полиција је у помоћној просторији породичне куће у осумњиченог пронашла 95 грама марихуане, а у кући 237 семенки марихуане.

По налогу Вишег јавног тужиоца у Неготину осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву којом се терети да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (1)

Ко је ЋЕРКА Миле Јововић? Иста мајка, наследила СРПСКЕ ГЕНЕ (ФОТО)