САДА КОНАЧНО МОЖЕТЕ ДА РАЗУМЕТЕ: Огласила се Данијела Штајнфелд и открила зашто жртве силовања ћуте
ГЛУМИЦА Данијела Штајнфелд се огласила на твитеру, након што је Више јавно тужилаштво одбацило њену пријаву за силовање против Бранислава Лечића.
Фото: Јутјуб/Insajder Video
- На нама је да сада коначно разумемо све разлоге ћутања жртава које су свуда око нас, а које би, да их упитате, негирале све трауме које су проживеле или их још увек проживљавају, лагале Вас у очи, само да не доживе ово сто сам ја данас доживела - написала је Данијела на твитеру.
Подсетимо, глумица Данијела Штајнфелд прво је свом документарном филму открила да је била жртва силовања, а онда је у јавности изнела тврдње да ју је силовао "моћних из филмске индустрије". Тек месецима касније је полицији пријавила да ју је 2012. године силовао старији колега - иначе познати глумац Бранислав Лечић.
И Лечић и Штајфелдова су у марту испитани и саслушани поводом тврдњи глумице. Лечић је негирао оптужбе.
Подсећамо, Лечић је рекао да је очекивао овакав исход, иако се не осећа као победник.
- Наиме, штета која је нанета мени, мојој породици и пријатељима, никада и никако не може бити надокнађена. Такође, ненадокнадива штета нанета је и свим правим жртвама насиља у нашој земљи и региону. Након оваквог епилога имаће још мање смелости да се за помоћ обрате надлежним институцијама.
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (1)