ИНСПЕКТОРИ "ПАДАЈУ" ЗБОГ САРАДЊЕ СА ВЕЉОМ НЕВОЉОМ: Столић, Лајић и Васиљевски ухапшени у борби против кавачке мафије
БОЖИДАР СТОЛИЋ, инспектор за крвне и сексуалне деликте у СБПОК ухапшен је јер је одавао службене тајне кавачкој мафији.

Фото АП
Пприпадници полиције ухапсили су Столића синоћ, а на терет му се ставља да је круцијалне информације одавао вођи озлоглашеног кавачког клана Радоју Звицеру и његовом сараднику из Београда, ухапшеном Вељку Беливуку.
Столић је радио на истрази у предмету Вељко Беливук - Марко Миљковић.
Он је у истрагу био укључен од тренутка хапшења овог двојца.
Сумња се да је Столић саботирао истрагу против Беливука и Миљковића и одређено му је задржавање до 48 сати.
Претходно су ухапшени и Предраг Лајић, који је био начелник Одељења за дроге СБПОК, и Бојан Васиљевски, који је био инспектор и в. д. шефа одсека за дроге.
У фебруару су припадници Министарства унутрашњих послова, Сектора унутрашње контроле, по налогу Тужилаштва за организовани криминал, одредили задржавање до 48 сати њему Лајићу и Васиљевском, припадницима МУП, због постојања основа сумње да су у саизвршилаштву починили кривично дело помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (2)