И ТОГО УЧЕСТВУЈЕ НА "ЕКСПУ": Још једна земља потврдила долазак у Београд
УЧЕШЋЕ на изложби "Експо 2027." која ће бити одржана у Београду од 15. маја до 15. августа са темом "Игра(ј) за човечанство: спорт и музика за све" потврдила је и република Того.
Фото: Новости
Прва међународна изложба на Западном Балкану представља глобалну прилику за Того да представи богатство своје културне, музичке и спортске баштине, истовремено потврђујући своју посвећеност дијалогу цивилизација и сарадњи међу народима, наводи се у саопштењу предузећа "Експо".
- Радујемо се што нам у госте долазе наши драги пријатељи са запада Африке и позивамо остале земље са овог континента да нам се придруже - навео је директор Експа Душан Боровчанин.
Препоручујемо
РУСИЈА ЋЕ УЧЕСТВОВАТИ НА ЕКСПО 2027 У БЕОГРАДУ: Оправдано и стратешки важно
02. 07. 2025. у 21:33
НАОМИ КЕМБЕЛ И ТАЈСОН ФЈУРИ НА ЕXПО 2027 У СРБИЈИ? Боровчанин им упутио позив
02. 07. 2025. у 17:10
МЛАДИ КРЕАТОРИ БУДУЋНОСТИ: Студенти награђени за есеје о Србији и свету
27. 06. 2025. у 13:37
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)