ПРВИХ 30 ЕВРА СУТРА: Почиње исплата државне помоћи

ИСПЛАТА новчане помоћи грађанима, у оквиру мера државе за санирање последица пандемије, почиње сутра, када ће по 30 евра у динарској противвредности добити око 630.000 људи.

ПРВИХ 30 ЕВРА СУТРА: Почиње исплата државне помоћи

Фото: Ненад Карлић/Депоситпхотос

Планирано је да се исплата и осталим грађанима заврши до 20. маја, а они који се још нису пријавили, то могу да ураде до 15. маја. Других 30 евра помоћи, грађани који су се за ну пријавили, како је раније најављено, добити у новембру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова