ОТВОРЕНА ВРАТА ПРЕДУЗЕТНИЦИМА: ПКС организује у циљу информисања предузетника
СЕКТОР предузетништва Привредне коморе Србије организује сутра "Дан отворених врата за предузетнике" у циљу информисања предузетника о доступним изворима финансирања и програмима који су расписани за ову годину.

Фото: Танјуг/Д. Поповић
Скуп ће уводним обраћањима отворити Бранислава Симанић, директор Сектора предузетништва ПКС, Милан Љушић, државни секретар Министарства привреде и Синиша Кнежевић, заменик директора НСЗ Филијале за Град Београд.
Предузетницима ће бити представљени и програми подршке за набавку опреме и улазак у ланце добављача, као и стандардизовани сетови услуга за младе и жене предузетнице који су на располагању преко Развојне агенције Србије. Актуелне програме у оквиру Националне службе за запошљавање (НСЗ) представиће Весна Живковић-Костић, начелник Одељења за програме запошљавања и предузетништво у београдској филијали НСЗ.
Препоручујемо

ЦЕНА ПЦР ТЕСТА ЗА СТРАНЦЕ БИЋЕ СМАЊЕНА: Усвојена иницијатива Привредне коморе Србије
16. 04. 2021. у 12:06

КОРОНИ У ИНАТ ШИРИМО БИЗНИС! Од угоститеља до произвођача врхунских деликатеса
06. 04. 2021. у 10:46

"ЗЕЛЕНСКИ ПОЧИЊЕ ДА ЛУДИ, ВИДИ ЧУДОВИШТА" Реакција Сијарта на тврдњу о дроновима у Украјини
МАЂАРСКИ министар спољних послова Петер Сијарто изјавио је данас да украјински председник Володимир Зеленски "почиње да луди", поводом његове изјаве да је било кршења ваздушног простора Украјине извиђачким дроновима, за које је навео да су вероватно били мађарски.
26. 09. 2025. у 17:14

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)