110 ЕВРА ПОМОЋИ ЗА СВАКОГ ПЕНЗИОНЕРА: Подршка за најстарије који су поднели терет пандемије вируса корона (ФОТО)

МИНИСТАР финасија Синиша Мали је објавио да ће сваки пензионер кроз нови пакет помоћи од државе добити 110 евра.

110 ЕВРА ПОМОЋИ ЗА СВАКОГ ПЕНЗИОНЕРА: Подршка за најстарије који су поднели терет пандемије вируса корона (ФОТО)

Фото: Инстаграм

У опису фотографије која је објављена на министровом инстаграм налогу, пише да је то "подршка за најстарије суграђане који су поднели највећи терет пандемије вируса Цовид-19.

 
Помоћ није ограничена само на пензионере, већ ће сви грађани у другој половини априла моћи да се путем кол центра и сајта трезора Србије пријављују за помоћ државе од два пута по 30 евра.
Када је реч о пензионерима, они неће морати да се пријављују уопште, јер, како је објаснио Мали, постоји уходан систем са Фондом ПИО око исплата најстаријима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру