ПОД КОЈИМ УСЛОВИМА ЋЕМО МОЋИ У ГРЧКУ: Данас у 13 састанак министарке Матић и Хариса Теохариса
ДАНАС у 13 сати биће одржан састанак министарке туризма Татјане Матић и грчког министра Хариса Теохариса.
Фото: Танјуг
Како сазнајемо, на састанку ће бити речи о детаљима путовања наших држављана у ту земљу, то јест под којим условима ћемо моћи да уђемо у Грчку.
Подсећамо, министар Теохарис је почетком месеца најавио да ће до краја пандемије бити две категорије туриста, они који нису вакцинисани и они који јесу.
Ко буде вакцинисан неће морати у карантин или да има негативан тест. За улазак у Грчку биће им потребна само потврда о вакцинацији.
За оне који не буду примили цепиво, Грчка ће проширити мере контроле на границама. Постоји и свеобухватан план за подршку компанијама и радницима који су погођени епидемиолошком кризом.
- Сви који буду вакцинисани у Грчкој добиће дигитални сертификат - казао је Теохарис.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)