ОГЛАСИЛИ ПРОДАЈУ: Пословна зграда „Гоше“ за 17 милиона

Ј. И.

11. 12. 2020. у 19:02

„ГОША – Елетроопрема” у стечају понудила је на продају пословну зграду у Смедеревској Паланци по почетној цени од 17,2 милиона динара, објављено је данас.

ОГЛАСИЛИ ПРОДАЈУ: Пословна зграда „Гоше“ за 17 милиона

Фото: Н. Живановић

 

Некретнина у пословној зони је на 3.960 квадратних метара и на 18 ари плаца. Уз опрему, понуђена је на продају по четврти пут.

Јавно надметање заказано је за 12. јануар, а депозит за учешће раван је почетној цени.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: Руски капитал мора да буде анулиран

БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"

ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.

18. 11. 2025. у 22:27

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

ТО ЈЕ ТО? Рат у Украјини престаје 31. јануара 2026?!