НАЋИ ЋЕ СЕ РЕШЕЊЕ ЗА СПОРНА ПИТАЊА: Премијеркин кабинет са адвокатима о проблемима с катастром
КАБИНЕТ председнице Владе и Министарство правде, разговарали су данас са представницима Адвокатске коморе Србије о изазовима са којима се адвокати суочавају кроз пружање правне помоћи пред Службама за катастар непокретности, односно Републичким геодетским заводом, саопштила је Влада Србије.
Фото М. Лабудовић
Сва спорна питања биће, како се наводи, размотрена у циљу проналажења адвекватних решења, уз уважавање значаја и положаја адвокатске професије.
Додаје се да је одржавањем овог састанка, Влада показала да је конструктиван партнер свим чиниоцима правног система и истиче да је њена дужност да активним приступом иде у сусрет препознавању потенцијалних проблема, односно изазова у њиховом превазилажењу.
Препоручујемо
ЦЕНА НАФТЕ ЋЕ ПРЕМАШИТИ И 200 ДОЛАРА ПО БАРЕЛУ? Трампова администрација нешто крије
26. 03. 2026. у 08:01
ЦЕНЕ НАФТЕ ВРТОГЛАВО РАСТУ: Вредност премашила границу од 100 долара по барелу
26. 03. 2026. у 07:36
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)