ПОДРШКА ФОНДА ЗА РАЗВОЈ: Предузећима 407 милиона динара
РЕПУБЛИЧКИ Фонд за развој одобрио је 72 кредитна захтева у износу од 407,1 милион динара, на седници Управног одбора те институције, одржаној 20. августа.

Илустрација / Новости
Предузећима које се баве туризмом, угоститељством и путничким саобраћајем припало је 11 кредита чија је вредност 56,4 милиона динара.
За развојне пројекте Фирме су добиле 47 милиона динара бесповратно и позајмице у вредности од 188,9 милиона динара.
Кроз линију за ликвидност, финансијску подршку у условима изазваним пандемијом, предузећима су одобрена 44 кредита у износу од 149,5 милиона динара.
Осам старт-ап фирми добило је финансијску подршку за почетнике у пословању кроз позајмице вредности 12,2 милиона динара и 6,3 милиона динара бесповратног новца.

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.
26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)