КОРОНА ИПАК УЗЕЛА ДАНАК: У грађевини мање новца

С. Б.

10. 08. 2020. у 14:38

ВРЕДНОСТ изведених радова на територији Србије, у другом кварталу ове године, опала је за 2,6 одсто у текућим ценама, у односу на исти период лане.

КОРОНА ИПАК УЗЕЛА ДАНАК: У грађевини мање новца

Фото Тањуг

Посматрано у сталним ценама тај пад износи 0,8 одсто, показује званична статистика.

Посматрано према регионима, вредност изведених радова повећана је у Јужној и Источној Србији - 48,3 одсто, као и у Београдском региону - 2,3 одсто.

Знатно је мања него лане у Шумадији и Западној Србији - 13,7 одсто, и у Војводини - 25,1 одсто.

Од укупне вредности радова на територији Србије изведено је 94,1 одсто, док је преосталих 5,9 одсто изведено на градилиштима у иностранству.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СЕКА ПОСЛЕ 43 ГОДИНЕ ПРОГОВОРИЛА О ИНТИМНИМ СЦЕНАМА: Након тога сам завршила у болници