Политика
ПЕТКОВИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА НА ГАЗИМЕСТАНУ: Срам вас било, господо из Брисела
28. 06. 2026. у 21:03
ПРОПАСТ БЛОКАДЕРА: Има их само 3649 у Краљеву, са све њиховим лидером Ђокићем
28. 06. 2026. у 20:10
Тенис
КОНАЧНО ЈЕ УСПЕО: Давидович Фокина из шестог покушаја освојио прву титулу у каријери
27. 06. 2026. у 22:31
Фудбал
уживоПРЕНОС, ЈУЖНА АФРИКА-КАНАДА! Историјски меч у Инглвуду! Битка за осмину финала!
28. 06. 2026. у 22:11
СВЕ ГОРЕ ОД ГОРЕГ! Дуга пауза због тешке повреде! Завршио је са Светским првенством!
28. 06. 2026. у 19:30
električar
30.07.2020. 18:46
Šta znači to "svi zaposleni" ???
vladica76
30.07.2020. 20:59
Sta to znaci" svi zaposleni?" moj p[oslodavac nije trazio prosli put pomoc!..naravno ja sam radio na normu i umanjena mi je plata..da li "svi zaposleni"znaci-svi ili samo ako se "poslodavci"pitaju? podrska za mere koje je Vlada Srbije pokrenula i podrska za pregovore u Briselu!!!
Ljesnik
30.07.2020. 21:54
Kako to da pomoc uvek ide zaposlenima, anika dne zaposlenima?? Valjda se prvo treba pomoci nezaposlenima. Njima je najteze. Bukvalno nemaju za hranu i garderobu! PREDSENIK JE LEPO REKAO da je ona pomoc od 100€ za punoletne gradjane bila dobra stvar, jer se pokazalo da ju je narod odmah trosio i tako novac upumpao u tokove. I to je zaista tako! Zar nije onda logicno, ako je prvi krug bio tri plate u iznosu minimalca za zaposlene, da su i nezaposleni tri puta dobili po 100€. Ovako su zaposleni odbili tri minimalca i 100€, a gladnima samo po 1000€. Takodje ako sad zaposleni dobijaju dva puta po 60% minimalca, zar ne bi nezaposleni onda trebali dobiti dva puta po 60€. Nezaposlenima je najteze!
Ivan
30.07.2020. 22:04
A sta dobijaju nezaposleni?
Beli
30.07.2020. 23:12
@Ivan - Zelju da nadju posao