ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обишао је новоизграђени Јединствени диспечерски центар управљања саобраћајем возова, а амбасадор Руске Федерације Александар Боцан-Харченко рекао је да му је част што је данас ту, и каже да је сваки пројекат, и они који су рађени уз помоћ Руских железница, потпуно интегрисан са развојем инфраструктуре Србије и напретка и успона економије.

Коментари (0)