ПАЖЉИВО ПОГЛЕДАЈТЕ ДАНАШЊИ ИЗВЕШТАЈ: Огласила се НБС - Ово су најновије информације
ЗВАНИЧНИ средњи курс динара за евро данас износи 117,1611 динара.
Фото Shutterstock
Динар је према евру непромењен у односу на период од пре месец дана, док је на годишњем нивоу, као и од почетка године ослабити за по 0,1 одсто, рекли су из Народне банке Србије.
Индикативни курс динара у односу на долар од јуче је јачи за 0,2 одсто и износи 100,4726 динара за долар.
БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
ПУКЛО ИЗМЕЂУ БРИТАНИЈЕ И ЕУ: "Нема индиција да ће се преговори наставити - готово је"
28. 11. 2025. у 15:35
КОРАК УНАЗАД У БРИТАНИЈИ: Нова правила везана за отпуштање радника
28. 11. 2025. у 13:28
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)
АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.
27. 11. 2025. у 18:47
У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка
АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".
27. 11. 2025. у 14:19
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)