ИЛИЈА ПРОДАЈЕ ЕТНО-СЕЛО У ПОДНОЖЈУ КОПАОНИКА: Цена 150.000 евра, а ево шта све нуди
РЕГИСТРОВАНО етно-село "Бисер Топлице" смештено у подножју Копаоника оглашено је на продају за 150.000 евра.
Dijaspora onlajn
Власник етно-села је извесни Илија из Новог Сада који је у огласу назначио да је оно окружено је планинама Јастребац и Радан, простире се на плацу од 20 ари и састоји се од четири укњижена објекта.
- Етно-село је фантастична прилика за предузимљиве и особе са маштом и стилом уз још бољи бизнис план да наставе и побољшају квалитетан и сигуран бизнис далеко од градских гужви и стресова! Етно-село се састоји од велике куће-хостела (127 квадрата у основи, има три етаже) која је зидана природним материјалима И која је новијег датума - пише у огласу.
Како истиче Илија, прва етажа куће је зидана са дуплом печеном циглом и каменом и ту се налази ресторан комплетно опремљен (кухиња, шанк, посуђе,комплет мобилијар, два тоалета), 40 места за седење са централним грејањем и климом.
- На првом спрату се налазе опремљене и намештене собе, двокреветна са ТВ, трокреветне (ТВ, тоалет са туш кабином, машина за веш и за сушење), четворокреветна (ТВ, купатило, клима и има засебан улаз) и остава са разведеном водом, канализацијом и струјом (погодна за додатни санитарни чвор). Грејање је такође централно, а собе су климатизоване - детаљно је описао власник.
Он напомиње да је на другом спрату започета изградња нових смештајних јединица, разведени струја, вода И канализација.Једна соба сређена, а остале(има их 4) је потребно сређивати. Све собе су измалтерисане и за све постоје врата која треба уградити. Објекат број два је засебна дворишна кућа, зидана 1968,а пре пар година комплетно реновирана и сада је четворокреветни апартман површине 37 м2(две собе, четири кревета, купатило, ТВ, клима и камин).
- Објекат број три је 32м2, тренутно бачвара, а погодан је за прављење два дуплекс апартмана. Објекат број 4 од 22 м2 је срушен, али темељи су остали и укњижени и на њима је требало да се постави брвнара или сагради. Етно-село пружа могућност будућем купцу да уз лепу машту и пуно ентузијазма уради село по својој вољи - пише у опису етно-села и додаје се да је цео комплекс под видео надзором.
У огласу се истиче да је објекат бр 5 павиљон који прима 25 људи и он је монтажно- демонтажни.
- На остатку дворишта укупне површине 500 м2 се налазе 4 павиљона са укупно 40 седећих места и целокупним мобилијаром,све урађено у етно стилу (печењара за сач,котлић И ражањ),дечије игралиште уз зипплине. Традиционалне куће шумадијског стила потпуно смо реновирали и направили синергију модерног, удобног и традиције. Собе су опремљене ТВ, WиФи, удобним Дормео душецима. Такође, цело имање покривено је јаком WиФи мрежом. У природи и једној од наше три терасе ресторана, можете уживати и радити.Сви објекти у дворишту имају струју,а ту је и бунар у којем стално има воде - наводи се у огласу.
Препоручујемо
"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска
УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-
06. 11. 2025. у 14:56
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)