"ОДМАХ ЋЕМО ДА КРЕНЕМО ДА РАДИМО" Вучић:Више од два милиона евра биће уложено у путеве у општини Петровац на Млави
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да ће више од два милиона евра бити уложено у путеве на подручју општине Петровац на Млави и навео да ће бити рађени путни правци према Свилајнцу, Ждрелу и Кладурово-Гршљане.

Фото: Танјуг/Тара Радовановић
- Одмах ћемо кренути да радимо, само да видимо шта је то још шта можемо да урадимо'', рекао је Вучић грађанима који су га дочекали у Петровцу на Млави где је, у оквиру посете Браничевском округу, обишао пекару ''ИП Милановић - породичну фирму која запошљава 120 радника.
Он је током обиласка те пекаре рекао да се наши људи враћају из иностранства у Србију и да ће до краја недеље бити укупно 53 лекара који су се вратили и истакао да је ''то фантастична ствар''.
*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*
- Више није проблем то колико ће људи да оде, јер ће већ за годину или две више људи да се враћа него што ће да одлази, али је проблем што нема деце. Сви живе само за себе, не за децу и то нам је највећи проблем. Коме остављамо путеве, фабрике? - нагласио је Вучић.
Препоручујемо

ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ДРОГЕ: Младић затечен у тренутку продаје марихуане
13. 02. 2025. у 19:47

ОСУМЊИЧЕНИ МАЈКА И СИН: У претресу куће нађени хашиш и ловачке пушке
13. 02. 2025. у 19:44

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (0)