ЛУЧИЋ У НАРЕДНИМ НЕДЕЉАМА У ПРИШТИНИ: Велика дипломатска активност Телекома да добије трајну лиценцу за рад на читавом КиМ
ГЕНЕРАЛНИ директор Телекома Србије Владимир Лучић најавио је данас да ће у наредне три недеље посетити Приштину у оквиру велике дипломатске активности да се Телекому додели најбитнији фреквентни опсег за развој 5Г мобилне мреже на КиМ, као и лиценца за рад на читавој територији КиМ.

Владимир Лучић, Фото Танјуг
Лучић је рекао да би то омогућило и да се побољша квалитет мобилне мреже на територији јужне српске покрајине где живе Срби.
Он је истакао да је Телеком већ покренуо велику дипломатску активност, у оквиру које је у петак имао важне састанке у Вашингтону.
БОНУС ВИДЕО: ВЛАДИМИР ЛУЧИЋ: Телеком и Амазон праве заједничку серију | Није само наслов
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)