ПРЕДСЕДНИК ПОДЕЛИО ДОБРЕ ВЕСТИ: Плате и пензије ће да расту већом брзином од очекиване

В.Н.
В.Н.

08. 08. 2023. у 18:55

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се јавности, а том приликом говорио је и о даљем расту плата и пензија.

ПРЕДСЕДНИК ПОДЕЛИО ДОБРЕ ВЕСТИ: Плате и пензије ће да расту већом брзином од очекиване

Фото: Принтскрин

Председник Вучић је истако да се очекује да ће плате и пензије да расту још већом брзином него што се очекивало.

- Многи добронамерни људи нису веровали да плата може да буде до 2025. године 1.000 или преко 1.000 евра и да просечна пензија буде преко 450 евра - напомнуо је председник Александар Вучић и додао:

- Имају пристојне предикције и стопе раста и почела је инфлација да пада. Са 13,7 на 12,5. Ми ћемо осим плата и пензија које ћемо успети да обезбедимо, определили смо много пројеката за школе, вртиће, болнице, ауто-путеве. Србија је земља која свакако највише гради и планира. Данас смо се појавили пред вама зато што је сада реч о готово измењеном плану, ми од данас све меримо до 2027. године, пренео је Информер.

БОНУС ВИДЕО: Брнабић: Да ли ће се у Словенији тражити смене политичара због елементарних непогода?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (132)

Четврт века сигурности: Како инвестиционо злато постаје кључ финансијске стабилности у Србији