ПОСЛЕДЊИ ЧАС ЗА ПРЕЛАЗАК НА ЕЛЕКТРОНСКО ПОСЛОВАЊЕ: Директор компаније Docloop д.о.о о сервису Мој еРачун
26. 12. 2022. у 12:40
ДИГИТАЛИЗАЦИЈА пословања је дошла у Србију не само као глобални тренд, већ и као законска обавеза.
Најновије из рубрике
ЗЛАТО ОБАРА РЕКОРДЕ, ЕВРОПСКЕ БЕРЗЕ ПОД ПРИТИСКОМ: Одлука Банке Енглеске у фокусу
У ЦЕНТРУ пажње европске берзе налази се злато, чија је цена премашила 4.000 долара по унци.
06. 11. 2025. у 10:25
"САЈАМ У ШАНГАЈУ ОГРОМНА ПРИЛИКА ЗА СРПСКЕ ПРИВРЕДНИКЕ" Месаровић: Српски производи су добродошли у Кину
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић изјавила је да је Сајам увоза „Цхина Интернатионал Импорт Еxпо“ у Шангају, један од највећих и најзначајнијих међународних сајмова увоза на свету, прилика за Србију да представи све своје привредне потенцијале, као и за наше привреднике да покажу квалитет и иновативност својих производа.
06. 11. 2025. у 10:20
"НАСТАВАК РЕФУНДАЦИЈЕ 50 ОДСТО ШКОЛАРИНЕ" Мали: Сутра исплата за више од 5.000 студената
МИНИСТАР финансија Синиша Мали изјавио је да ће сутра бити настављена исплата повраћаја 50 одсто школарине студентима и замолио факултете да убрзају слање спискова на основу којих држава може да рефундира новац.
06. 11. 2025. у 08:47
МАЛИ О БУЏЕТУ ЗА 2026. ГОДИНУ: Просечна плата следећег месеца преко 1.000 евра, идемо на повећање плата и пензија
ПРВИ потпредседник Владе Србије и министар финансија Синиша Мали гостовао је Јутарњем дневнику РТС-а где је говорио о буџету за 2026. годину.
06. 11. 2025. у 08:05 >> 08:13
МОЖЕ ЛИ ЈАВНИ ДУГ ЕУ ДА ЕСКПЛОДИРА: Шта пише у упозоравајућем извештају ММФ-а за земље Европске уније
ЕВРОПСКА унија мора да преиспита свој социјални модел због раста јавног дуга који прети да постане "експлозиван" ако се не спроведу реформе у пословању и сектору рада, саопштио је данас Међународни монетарни фонд (ММФ).
05. 11. 2025. у 21:11
Коментари (0)