СРБИЈА ИМА НАЈНИЖУ ЦЕНУ СТРУЈЕ: Вучић поручио - поскупљење ће бити минимално
ГОВОРЕЋИ о проблемима енергетске кризе, председник Александар Вучић је говорио и о снабдевању Србије струјом.

Фото М. Анђела
У овом тренутку нема потребе да увозимо струју, тврди он.
- Јутрос у четири сата смо укључили ТЕ-ТО Зрењанин - казао је Вучић.
Истиче да наши људи раде све боље, иако је ситуација веома компликована.
- Када буде скок цена струје, то ће бити у веома разумним и малим оквирима - рекао је Вучић, а Србија ће "и даље бити земља са најнижом ценом електричне енрергије".
Председник Александар Вучић објавио је вест о једној важној инвестицији.
- Идеја је да градимо нафтовод и кроз Северну Македонију до Луке Драч, како бисмо премрежили нашу земљу нафтоводом. Могао би да кошта до 100 милиона евра - рекао је Вучић.
Нафте имамо довољно за 75 дана уколико би нам било ко прекинуо доток нафте и 59 дана за бензин, открио је он.
Више о томе прочитајте ОВДЕ.
ПОГЛЕДАЈТЕ: Овако је Вучић "одувао" хрватске новинаре
Препоручујемо

СРБИЈА ГРАДИ НАФТОВОД ДО МАЂАРСКЕ: Вучић најавио важну инвестицију за нашу земљу
08. 10. 2022. у 10:32

МОЈСИЛОВИЋ РАЗГОВАРАО СА КОМАНДАНТОМ КФОР-а Вучић: Верујем да ћемо имати добре вести
08. 10. 2022. у 10:21

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (7)