ИЗАШЛА ИЗ СТАНА И НИЈЕ СЕ ВРАТИЛА: Нестала Пејка Радовић из Крушевца - Породица моли за помоћ!
ПЕЈКА Радовић (62) из Крушевца нестала је јуче нешто после 13 сати када је изашла стана у близини Пионирског парка, потврђено је „Новостима“ у породице ове Крушевљанке, која је случај пријавила полицији.

Фото: Фејсбук
На себи је имала доњи сиви део тренерке, белу мајцу и беле патике, обучена као на слици. Има плаву косу, висине је око 180 центиметара. Породица апелује да уколико је неко случајно видео или има било какву информацију јави на број телефона 064/2670975 или о свему обавести Полицијску управу Крушевац.

Фото: Фејсбук
Препоручујемо

ПУТ У БОЉУ БУДУЋНОСТ: "Моравски коридор" је шанса за развој привреде краљевачког краја
05. 05. 2021. у 20:46

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)