ЕКСКЛУЗИВНО! Исповест жене Мике Алексића за "Новости" - први пут у јавности након хапшења супруга

Новости онлине

29. 04. 2021. у 22:00

ПРОФЕСОРКА Биљана Машић, супруга Мирослава Мике Алексића, познатог учитеља глуме који је осумњичен за силовање, први пут од његовог хапшења открива са чиме се суочава и кроз шта пролази од када су оптужбе против њеног мужа испливале у јавност.

ЕКСКЛУЗИВНО! Исповест жене Мике Алексића за Новости - први пут у јавности након хапшења супруга

Биљана Машић / Фото М. Анђела

- Мика је страшан борац и верујем да није крив. Он је човек који се не да. Они су у једном дану срушили цео нечији живот, каријеру, част... Све су то добро организовали кроз институције система, не дајући му прилику да каже иједну реч - рекла је професорка Машић.

Целу исповест Биљане Машић можете прочитати у "Вечерњим новостима" од петка, 30. априла.

ЗАБРАЊЕНО ЈЕ ПРЕНОШЕЊЕ И ОБЈАВЉИВАЊЕ ДЕЛОВА ИЛИ ЦЕЛОГ ТЕКСТА БЕЗ САГЛАСНОСТИ РЕДАКЦИЈЕ "НОВОСТИ"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (9)

ПРВО СМРШАО 20КГ - САДА ОТИШАО У ПЛАВО: Нова трансформација Андрије Кузмановића (ФОТО)