ОГЛАСИО СЕ МИНИСТАР ДМИТРОВИЋ: Открио како се осећа након борбе са короном
МИНИСТАР за бригу о породици и демографију Ратко Дмитровић изашао је из болнице након 11 дана борбе са вирусом корона.
Фото: Архива "Новости"
Он се на Твитеру захвалио особљу болнице Бежанијска коса на челу са докторком Маријом Здравковић.
- Након 11 дана успешне борбе с корона вирусом, данас сам изашао из болнице. Хвала особљу ковид-система Бежанијска коса, на челу с дир. Маријом Здравковић. Хвала свима вама који сте се, с добрим жељама, јављали мојој породици и мени. ХВАЛА ОД СРЦА - написао је министар Дмитровић на свом Твитер налогу.
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)