ГРАДСКИ штаб за ванредне ситуације Града Београда, након одржане седнице, донео је наредбу да почев од 12. априла, у радном времену сваког дана од шест до 22 часа, могу радити затворени или отворени трговински центри и слични објекти у којима се обавља делатност у области трговине на мало.
Повезане вести
ЕВО КАДА ЋЕМО МОЋИ ДА СЕ КУПАМО НА ЕГЕЈУ: Пробна сезона у Грчкој је под знаком питања, али један датум остаје сигуран
ИНИЦИЈАТИВА "Златни пролаз" која омогућава вакцинисаним туристима слободан улазак у Грчку, најављена за средину априла, под знаком је питања због лоше епидемиолошке ситуације у тој медитеранској земљи.
11. 04. 2021. у 08:45
"ОЛАКШАЊЕ НЕ МОЖЕ ПРЕ ЈУНА": Доктор Тиодоровић саопштио шта је потребно за повратак нормалном животу
ЕПИДЕМИОЛОГ и члан Кризног штаба за борбу против корона вируса, др Бранислав Тиодоровић, сматра да ћемо, ако успемо да вакцинишемо три милиона људи, бити у прилици да живимо нормалније.
11. 04. 2021. у 08:24
ДАНАС ЈЕ ВАЖАН ДАН, ДЕСИЛЕ СУ СЕ ДВЕ ОДЛИЧНЕ СТВАРИ! Премијерка открила лепе вести у борби Србије са короном
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић гостујући у Дневнику на Јавном сервису рекла је да је данас важан дан за Србију због две добре вести.
10. 04. 2021. у 19:58
НЕВЕРОВАТАН УСПЕХ СРБИЈЕ: Следеће недеље тримилионита вакцина, стиже још 100.000 доза Фајзера
У СРБИЈИ се до сада вакцинисало 2.880.000 грађана, а следеће седмице очекујемо да буде дата и тримилионита вакцина, каже Михаило Јовановић, директор Канцеларије за е-Управу.
10. 04. 2021. у 17:19
ГОДИНУ ДАНА БЕЗ ДОКТОРА ЛАЗЕ: Изгубили смо светионик у медицини и приватном животу, био нам је идол и водиља
ОПЕЛОМ на Новом гробљу у Нишу обележена је прва годишњица смрти др Миодрага Лазића из Ниша, познатог српског хирурга који је преминуо у 65. години од вируса корона.
10. 04. 2021. у 16:03
Најновије из рубрике
УПАЉЕН ЦРВЕНИ МЕТЕОАЛАРМ: Да ли је ваш град у опасној зони? Ево докле ће да траје паклено време
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
29. 06. 2026. у 00:00
У СОМБОРУ ОДРЖАНО ПОЕТСКО ВЕЧЕ: Културни догађај се одвијао у оквиру манифестације 'Буди ми пријатељ – прихвати разлике'
У СОМБОРУ је одржано Поетско вече, културни догађај који је окупио књижевне ствараоце и љубитеље писане речи са циљем промоције инклузије, дружења и међусобног разумевања.
28. 06. 2026. у 17:20
КО ЈЕ ЗАПРАВО КОСОВКА ДЕВОЈКА? Била је племенита београдска лепотица
СВИ су се дивили овој хероини!
28. 06. 2026. у 16:25
"ДАНАС СТОЈИМО НА ТЕМЕЉИМА КОЈЕ НИСМО САМИ ПОСТАВИЛИ" Патријарх Порфирије: Храм Светога Саве духовно средиште нашега народа
Патријарх српски Порфирије изјавио је данас, након потписивања Уговора о обезбеђивању финансијских средстава за завршне радове на Храму Светог Саве, да Црква прима подршку државе са великом благодарношћу и истакао да је Храм Светога Саве духовно средиште нашег народа.
28. 06. 2026. у 07:43
ВИДОВДАН СЕ СМАТРА ПРАЗНИКОМ НАД ПРАЗНИЦИМА: Верује се да се на данашњи дан бележи судбина, једна ствар посебно битна за жене
ВИДОВДАН се у народној традицији сматра празником над празницима, не само због историјског значаја, већ и због слоја дубоких веровања која су кроз векове обликовала његово духовно значење.
28. 06. 2026. у 07:35
Коментари (0)