ВУЧИЋ ОТКРИО ГДЕ ЋЕ НА ЛЕТОВАЊЕ: Човеку је довољно да се одмори пет, шест сати, а не 15 дана!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостујући на РТВ Пинк открио је где ће отићи на одмор ако буде имао времена ове године
Фото: Принтскрин
- Ако будем могао да одем бар на три, четири дана отићи ћу у Грчку, Турску или Египат. То ми је довољно. Шта да радим, да се чварим на сунцу, шта да радим четврти дан? Шта да радим пети дан? Кажу читај књигу, читам књигу сваку ноћ. Човеку је довољно да се одмори пет, шест сати, седам, а не 15 дана. Никоме није потребно 15 дана, бар ја тако мислим - рекао је Вучић.
Вучић је у интервјуу говорио о актуелним темама, поделио важне информације о броју новозаражених, о изградњи нове болнице и пакетима за пензионере, а све то прочитајте КЛИКОМ ОВДЕ.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (10)