ДОЛАЗИ НАМ ВЕЛИКО ЗАХЛАЂЕЊЕ: Погледајте какво нас време очекује данас и током викенда
У СРБИЈИ ће данас бити променљиво облачно, на северу углавном суво, у осталим крајевима местимично с кишом, а средином дана и после подне и локалним пљусковима с грмљавином.

Фото: Дарја Балшић
Ветар ће бити слаб и умерен, западни и северозападни, на северу и истоку повремено јак. Најнижа температура од 2 до 12 Ц, највиша дневна од 18 до 21 Ц, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
У Београду променљиво облачно са краткотрајном кишом или локалним пљуском. Ветар слаб и умерен, средином дана краткотрајно јак, западни и северозападни. Најнижа температура од 8 до 12 Ц, највиша дневна око 19 Ц.
За викенд претежно облачно и осетно свежије, местимично с кишом, на планинама са снегом. Приземни мразеви очекују се у недељу, 4. априла, док ће у понедељак ујутро бити услова и за мраз на два метра висине.
У понедељак престанак падавина, уз разведравање и пораст температуре.
У уторак, ново наоблачење са кишом са севера и запада Србије, у среду и четвртак ће се, уз пад температуре, проширити и на остале крајеве, а на високим планинама ће падати снег.
Крајем периода суво и мало топлије.

Фото: Принтскрин РХМЗ

ДОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)