СКАНДАЛОЗНА ИЗЈАВА СУЛЕЈМАНА УГЉАНИНА: Док корона односи животе, он шири теорије завере и лажи
ЛИДЕР СДА Санџака Сулејман Угљанин недавно је поново, без основа, говорио у прилог "природног стицања имунитета" у борби против корона вируса, тврдећи да људске кости производе антитела.

Фото: Танјуг/Сава Радовановић
Угљанин, који месецима промовише неношење маски и залаже се за стварање имунитета на корона вирус природним путем, у своје ставове недавно је убеђивао и одлазећег амбасадора Турске у Србији Танџуу Билгича.
- Дилема је хоће ли грађани да искористе своје основно људско право, да се природним путем имунизирају, да њихове кости производе антитела и да се штите од вируса. Сваки човек има у свом организму лабораторију - рекао је Угљанин тада на конференцији за новинаре.
Угљанин је рекао да људи могу да одлуче и да се "вештачки имунизирају".
Он сматра да особе које желе да се "природно имунизирају" треба да путују, да се рекреирају, "да се смеју, да се обилазе и живе слободним животом", да јачају свој имунитет на тај начин.
- Пуним плућима да дишу, без маске, нормално - рекао је Угљанин.
Препоручујемо

НОВА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА У СРЕДУ: Ево о чему ће расправљати српски епидемиолози
22. 03. 2021. у 16:29

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (2)