"КОГА БРЕ ДА СИЛУЈЕ ЛЕЧИЋ?!" Гнусни напади на Данијелу Штајнфелд након што се усудила да проговори (ФОТО)

Новости онлине

22. 03. 2021. у 15:52

НАКОН што је Данијела Штајнфелд оптужила познатог глумца и политичара Бранислава Лечића за силовањање друштвене мреже су преплавили коментари који релативизују сексуално насиље, али и отворено осуђују глумицу која се осудила да проговори о томе.

КОГА БРЕ ДА СИЛУЈЕ ЛЕЧИЋ?! Гнусни напади на Данијелу Штајнфелд након што се усудила да проговори (ФОТО)

Фото: В. Данилов/Фацебоок

Посебно је забрињавајуће што су многе ужасне коментаре на рачун Данијеле Штајнфелд писале управо жене, које покушавају да "одбране" Лечића.

Подсећамо, Данијела Штајнфелд је дала изјаву у полицији у присуству заменика јавног тужиоца, потврђено је из Вишег јавног тужилаштва у Београду.

- У својој изјави навела је идентитет евентуалног извршиоца кривичног дела иницијала Б.Л. Даље провере су у току и ради се на прикупљању доказа - додају из Вишег тужилаштва.

У ранијем исказу датом пред тужиоцем, глумица није изнела било какав детаљ који би указао на потенцијалног починиоца. Она је тада рекла да је реч о “веома моћном човеку” који се непрекидно појављује у јавности.

- Не могу да имам коментар на једну тако осетљиву тему, док из Тужилаштва не добијем позив и не добијем црно на бело да ме је оптужила за такву ствар - рекао је данас глумац Бранислав Лечић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (5)

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања  (ВИДЕО)