ШТА НАС ОЧЕКУЈЕ ЗА УСКРС? Доктор Тиодоровић упозорава - "Мере ћемо највероватније продужити и после понедељка"
16. 03. 2021. у 20:28
МЕРЕ ћемо највероватније продужити и после понедељка, каже епидемиолог Бранислав Тиодоровић.
Повезане вести

СВЕ МЕРЕ НА ЈЕДНОМ МЕСТУ: Ево шта неће радити до следећег понедељка
КРИЗНИ штаб за заштиту здравља становништва од заразне болести Covid-19, предложио је данас нове мере за сузбијање епидемије, које ће важити од сутра, 17. марта до недеље, 21. марта.
16. 03. 2021. у 11:08

ДЕТАЉАН СПИСАК: Од вечерас се све затвара - Не раде ресторани, фризери, тржни центри! Ево шта ће ипак радити
ОД вечерас до понедељка у Србији ће све бити затворено, осим прехрамбених објеката, апотека и пумпи, у циљу спречавања ширења корона вируса, саопштила је премијерка Ана Брнабић након седнице Кризног штаба.
16. 03. 2021. у 09:51

"ЗАТВАРАЊЕ СКИЈАЛИШТА - ОТВОРЕНА ТЕМА" - Брнабић: Појачаће се инспекције на планинама
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић говорила је након седнице Кризног штаба и о раду скијалишта у Србији.
16. 03. 2021. у 09:37

ЗАШТО ЈЕ ОДЛАГАНО ДОНОШЕЊЕ ОДЛУКЕ О НОВИМ МЕРАМА? Након седнице Кризног штаба премијерка појаснила пооштравање правила
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић се обратила јавности након седнице Кризног штаба, и том приликом је саопштила да ће од понедељка бити затворено све осим продавница прехрамбених производа, апотека и пумпи.
16. 03. 2021. у 09:36

ЗАКАЗАНА СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Ево кад најзад сазнајемо нове оштрије мере
СЕДНИЦА Кризног штаба биће одржана сутра у осам сати ујутру.
15. 03. 2021. у 16:42
Најновије из рубрике

СТИЖУ ДУЖИ ДАНИ: Званично почело лето
ЛЕТО на северној Земљиној хемисфери званично је почело јутрос у четири часa и 42 минута, док је на јужној хемисфери у исто време почела зима.
21. 06. 2025. у 09:00

ДАНАС СЛАВИМО СВЕТОГ ТЕОДОРА СТРАТИЛАТА: Он штити од сваке невоље
СРПСКА православна црква данас слави Светог великомученика Теодора Стратилата, светитеља из 4. века о коме је писао и владика Николај Велимировић.
21. 06. 2025. у 07:38

СПРЕМИТЕ СЕ - СТИЖУ ТРОПСКЕ ВРУЋИНЕ: Временска прогноза за данас и наредних 7 дана
ПОСЛЕ свежег јутра, у Србији време данас претежно сунчано и топло, с ветром слабим и умереним, а у планинским пределима краткотрајно и јаким, северним.
21. 06. 2025. у 01:00

ЛЕКШЕ ДО ИНФОРМАЦИЈА О АЛИМЕНТАЦИОНОМ ФОНДУ: Почео с радом Контакт центар
У циљу ефикасније подршке грађанима и лакшег остваривања права утврђених новим Законом о Алиментационом фонду, Министарство за бригу о породици и демографију успоставило је Контакт центар, који је данас почео са радом.
20. 06. 2025. у 20:20

ДАН ЋЕ ТРАЈАТИ 15,36 САТИ: Лето нам рано ујутру стиже и календарски
Лето почиње сутра у 04.42 сата за становнике северне хемисфере, саопштило је данас Астрономско друштво "Руђер Бошковић".
20. 06. 2025. у 19:51
ale
16.03.2021. 23:42
Glupo je da zaatvore neke restorane kafice hotele a da pritom ostavi da fabrike i neka preduzeca rade. Ili svi ne rade ili svi rade.
Brajo
17.03.2021. 07:36
Sto su se uopšte kineski stručnjaci toliko izlagali naporu i opasnosti dok su se preventivno angažovali prošle godine kod nas na početku epidemije? Sto izmišljamo struju, uvodimo svoje mere, te ovako te onako,kako se preglasaju stručnjaci u beskrajnim raspravama sa ekonomistima i "visokom politikom"?! Ko ce da leci medicinare od postraumatskog stresnog sindroma kada se jednom nađemo u situaciji da pomagacima treba pomoc pa ne mogu da rade zato sto se dragocena snaga ljudskih resursa troši u visku rasprava i opcija? Zasto vakcinacija nije obavezna ako je jedino rešenje do efikasnog leka ili terapije i zasto mi ne tražimo lek umesto da ga sutra skupo uvozimo a virus ce da ostane i posle pandemije kao sto "žive" i virusi mnogih bolesti za koje se on trazi?