СЕДМИЦА ВРЕМЕНСКИХ ОБРТА: Ево какво нас време очекује у недељи пред нама, лоше вести за викенд

У СРБИЈИ ће данас бити претежно сунчано, пре подне у Банату и на истоку Србије, а после подне и у осталим крајевима пролазно наоблачење, али ће се задржати суво.

СЕДМИЦА ВРЕМЕНСКИХ ОБРТА: Ево какво нас време очекује у недељи пред нама, лоше вести за викенд

Фото: К. Михајловић/Депоситпхотос

Ветар слаб и умерен, северни и североисточни. Јутарња температура од -2  до 5 степени, а највиша дневна од 9 до 13 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

У Београду ће пре подне бити претежно сунчано, после подне умерено облачно и суво. Ветар слаб и умерен, северни и североисточни.

Јутарња температура од 0 Ц до 2 Ц, а највиша дневна око 11 Ц.

Изгледи времена до 8. марта

До петка ујутру по котлинама југозападне и јужне Србије са краткотрајном маглом, а током дана сунчано уз постепени пораст температуре.

У петак увече и у суботу пролазно наоблачење и захлађење са кишом, на планинама са снегом.

У недељу и понедељак мало и умерено облачно и свеже.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!